Kontakt

Skontaktuj się z Nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na zgłoszenie. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Sara Kopciewska.

  Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Sara Kopciewska z siedzibą w Białymstoku udziela konsultacji prawnych online, przy użyciu wszystkich najnowszych, dostępnych technologii oraz tradycyjnie przez telefon.

  Jeżeli chcesz skorzystać z usługi zdalnej porady prawnej, skontaktuj się naszą Kancelarią przez formularz kontaktowy lub adres mailowy kancelaria.kopciewska@protonmail.com.

  Po zapoznaniu się z Twoim problemem prawnym wskażemy, jakie dokumenty niezbędne są do udzielenia kompleksowej porady prawnej online. Uzgodnimy z Tobą dogodny termin udzielenia pomocy prawnej oraz jej koszt. W ustalonym terminie radca prawny/adwokat zatelefonuje do Ciebie, ewentualnie otrzymasz od nas tzw. link do dołączenia do telekonferencji.

  Porad prawnych udzielamy jedynie odpłatnie. Przed odbyciem telefonicznej porady prawnej lub telekonferencji wskażemy nasze wynagrodzenie powiększone o stawkę podatku Vat 23%. Płatność za poradę prawną będzie realizowana przelewem bankowym na wskazany na naszej stronie numer rachunku bankowego.

  Dane Kancelarii
  without
  https://kancelaria.kopciewska.pl/wp-content/themes/alder/
  https://kancelaria.kopciewska.pl/
  #c1c1c1
  style1
  paged
  Loading posts...
  /home/nkopciew/domains/kopciewska.pl/public_html/kancelaria/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  yes
  yes
  off
  off
  on
  on