Członkowie zespołu

BG6A9619

Radca Prawny Natalia Sara Kopciewska

Radca prawny, założyciel i właściciel Kancelarii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, medycznego, w szczególności odpowiedzialności zawodowej pielęgniarek i położnych i innych osób wykonujących zawód medyczny oraz prawa ubezpieczeń społecznych.

Prowadzi bieżącą obsługę prawną związków zawodowych oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Kontakt:

adam-kopciewski

Adam Kopciewski

Office Manager – w Kancelarii zajmuje się szerokim spektrum działań administracyjnych, finansowych i z dziedziny zarządzania zespołem. Dba o jej poprawne funkcjonowanie.

Kontakt:

MaciejZygmunt

ppłk. w st.sp. Maciej Zygmunt

Absolwent prawa, były Naczelnik CBŚ Komendy Głównej Policji w Poznaniu, młodszy inspektor (podpułkownik), detektyw. Założyciel Agencji Bezpieczeństwa i Detektywistyki z siedzibą główną w Poznaniu, która wspiera Kancelarię w sprawach rodzinnych, rozwodowych i spadkowych oraz podejmowaniu decyzji biznesowych.

Kontakt:

Radca Prawny Adam Urban

Radca Prawny współpracujący z Kancelarią N.S.Kopciewskiej, pełnomocnik w sprawach cywilnych i gospodarczych, w tym związanych z prawem o działalności ubezpieczeniowej oraz upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Radca Prawny Maria Waśko -Szewczuk

Radca Prawny współpracujący z Kancelarią N.S.Kopciewskiej, pełnomocnik w sprawach cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Specjalizuje się w sprawach cywilnych, w tym skomplikowanych sprawach rodzinnych, spadkowych oraz medycznych. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Krzysztof Goljasz

Ekspert i zarazem pasjonat w dziedzinie informatyki, programowania stron, aplikacji internetowych oraz nowoczesnych technologii. Specjalista w dziedzinie optymalizacji stron www, bezpieczeństwa IT oraz prawa cyfrowego. Odpowiada za kompleksową obsługę informatyczną, serwisową oraz fiskalną w kancelarii, w tym bieżącą obsługę IT.

Paulina Jaczyńska

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, na którym ukończyła 5-letnie studia na kierunku Prawo. Odpowiedzialna za wsparcie radców prawnych tworzących zespół. W obszarze jej zainteresowań znajduje się prawo medyczne.

without
https://kancelaria.kopciewska.pl/wp-content/themes/alder/
https://kancelaria.kopciewska.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/nkopciew/domains/kopciewska.pl/public_html/kancelaria/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
on
on